Vimax pills – Zvětšení penisu

Vimax Pills je bezpečný přírodní výživový doplněk pro zvýšení potence a zvětšení penisu. Je vyroben čistě z přírodních extraktů bylin z celého světa. Vimax pilulky neobsahují žádné farmaceutické uměle vyrobené chemické sloučeniny a nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Pokud byste měli zájem o tyto produkty můžete si je koupit v Eshopu www.kamagra-prodej.cz nebo v jiných eshopů.

Koupit v eshopu Kamagra-prodej.cz

Vimax

Dávkování Vimax Pills:
Pro zajištění dokonalého efektu a maximálního výsledku postačuje užívat jednu tabletku denně, nejlépe před spaním, případně podle potřeby před pohlavním stykem. Jde o doplněk stravy, proto se viditelný a citelný efekt dostavuje přibližně po prvním měsíci užívání. Váš sexuální apetit se zintenzivní a Váš penis bude díky výraznému prokrvování větší a pevnější. Doporučené je pravidelné a dlouhodobé užívání produktu přibližně 3-7 měsíců pro nejlepší výsledky.
Vimax na zvýšení potence je vyroben z přírodních ověřených rostlinných ingrediencí nejvyšší kvality z celého světa. Má přírodní složení, nemá vedlejší účinky a je bezpečný pro muže v každém věku.

Složení Vimax pills :
Epimedium sagittatum, Semeno Kukučín, Gingko Biloba, Ženšen Pravý, Saw Palmetto, Hloh obecný, Inosine Anhydrous, Kajenský pepř, Oves setý, Magnesium Stearate,
Přírodní Vimax Pills neobsahuje žádné příchutě, kukuřici, mléko, glutaman, kvasinky, cukr, emulgátory a barviva.