Valif oral jelly

Všeobecný popis produktů

>
Pokud byste měli zájem o tyto produkty můžete si je koupit v Eshopu www.kamagra-prodej.cz nebo v jiných eshopů.

Koupit v eshopu Kamagra-prodej.cz

valif-oral-jelly

Valif želé 20mg je náhrada (genericum) přípravku Levitra. Obsahuje stejnou účinnou látku jako Levitra (Vardenafil).
Výhoda je však v okamžitém účinku již po 10 minutách po užití a čas účinku je až 5 hodin
Účinné Látky: Každý sáček obsahuje 20mg (vardenafilu) tak jako Levitra.

Popis a určení:
Valif patří do skupiny léků, které se používají k léčbě potíží s dosažením nebo udržením erekce (erektilní dysfunkce). Nejméně jeden z deseti mužů mívá občas obtíže s dosažením nebo udržením erekce. Mohou existovat fyzikální nebo psychologické příčiny, nebo smíchání obou. Jakákoliv je příčina, kvůli svalovým změnám a změnám krevních cév v penisu nezůstane dostatečné množství krve k dosažení a udržení erekce. Levitra účinkuje pouze tehdy, když jste sexuálně stimulován. Snižuje účinek přirozené chemické látky v těle, která způsobuje odeznívání erekce. Levitra umožní dostatečně dlouhou erekci na uspokojivé dokončení sexuální aktivity.

Způsob použití:
Přípravek se obvykle užívá jednorázově v dávce 1 sáček, vždy v době plánované sexuální aktivity (asi 10 až 15 minut před plánovaným stykem). V průběhu jednoho dne lze užít maximálně 1 sáček. Přípravek může ovlivňovat pozornost. Nepít alkohol.

Dávkování:
Vhodnou dávku určí ošetřující lékař. Přípravek Valif 20mg užijte přibližně 10 až 15 minut před předpokládanou sexuální aktivitou. Při současné sexuální stimulaci může být erekce dosažena kdykoli v období 20 minut až 5 hodin po užití přípravku.

Vedlejší účinky:
Jako u většiny léků mohou se objevit nežádoucí účinky, které jsou obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 4 hodiny, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Tabletky uchovávejte v jejich původním obalu, při teplotě nepřesahující 35C.