E-rex24

 

Všeobecný popis produktů

E-REX 24 slučuje a vysoce koncentruje aktivní obsahové látky z rostlin, vyskytujících se vzácně a velmi zřídka v pralesích Jižní Ameriky. Hlavně se jedná o tyto dvě:

  • 300mg ILEX PARAGUARIENSIS A. St.-HILL, zvané také Yerba Maté – povzbuzující vazodilatační(rozšiřující cévy) prostředek
  • 300mg PTYCHOPETALUM OLACOIDES Benth., neboli Muira Puama – přírodní erektilní prostředek, zvyšuje potenci

300mg ILEX PARAGUARIENSIS

ILEX PARAGUARIENSIS (Cesmína paraguayská), neboli také „Yerba Maté“ je strom se stále zelenými listy z rodu „Ilex“, čeleď cesmínovité, který roste podél břehů potoků v horských lesích Brazílie a Paraguaje, v nadmořské výšce od 500 do 700 metrů nad mořem.

Strom Yerba Maté se vyskytuje vzácně a je to druh, který téměř zmizel z planety.

Konzumovali jej především indiáni kvůli jeho povzbuzujícím účinkům. Žvýkali jej, ale jeho aktuální používání je ve formě odvaru. Konzumují se jeho listy a stonky květin v sušeném stavu.

Účinné složky objevené v Yerba Maté jsou kofein, teobromin a teofylin. Každá z nich má specifické vlastnosti, ale přesná kombinace těchto tří účinných složek potlačuje proces zvaný fosfodiesteráza.

Je to nanejvýš důležité pro mužnou zdatnost, protože víme, že fosfodiesteráza je fyziologický děj vyvolávající svalovou ochablost penisu po ejakulaci. Potlačením tohoto procesu se dobře udržuje přirozená cesta stavu ztopoření.

Každá ze tří aktivních složek Yerba Maté má svoje osobité vlastnosti.

Koupit v eshopu Erex24.cz